O firmie

Firma Nieruchomości Jurajskie działa na rynku już od ponad 20 lat (wcześniej pod nazwą "Marconis"). Wyspecjalizowaliśmy się w handlu działkami i domami na terenie Dolinek Podkrakowskich (gminy Wielka Wieś, Jerzmanowice - Przeginia oraz częściowo Zabierzów), tutaj też znajduje się większość naszych ofert. Są to tereny Jury Krakowsko - Częstochowskiej, obfitujące w piękne skałki, lasy mieszane i urocze dolinki. Mała odległość do Krakowa czyni je idealnymi dla ludzi zmęczonych miejskim tłokiem i spalinami, poszukujących ciszy i kontaktu z naturą.

Dzięki takiej specjalizacji, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu doradztwo w zakresie wyboru lokalizacji oraz przeprowadzenie transakcji zakupu wymarzonej nieruchomości na najwyższym poziomie. Z kolei dla Sprzedających, korzystanie z usług wyspecjalizowanego biura pośrednictwa oznacza szybszy proces sprzedaży ze względu na możliwość dotarcia do większej liczby klientów zainteresowanych nieruchomościami z określonego obszaru. W obu przypadkach mogą Państwo liczyć na skrupulatne i indywidualne przeprowadzenie zlecenia, gdyż zajmuje się nim właściciel firmy osobiście. Oferujemy atrakcyjne stawki wynagrodzenia, malejące wraz ze wzrostem wartości nieruchomości, będącej przedmiotem usługi. 

Zapraszamy do wizyty w godzinach otwarcia biura w Jerzmanowicach, ul. Centrala 99 lub w siedzibie firmy: Będkowice, ul. Kawiory 70

Spotkania warto umawiać telefonicznie - ze względu na dużą ilość pracy w terenie, nie zawsze jesteśmy w stanie być w biurze w godzinach otwarcia.

Dane firmy:
Michał Semow Nieruchomości Jurajskie
ul. Kawiory 70, 32-089 Będkowice
NIP 5130117022 Regon 363167894
tel. 505-104-794

Nr konta:
20 1910 1048 2103 8094 2132 0001
Deutsche Bank Polska SA